Код 1

Нема на залиха
SKU
9019
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски къс топ бюстие рипс в черно - код 11942
  Топ - код 11942 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Спортски комплет - код 11608 - црна
  Спортски комплет - код 11608 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамска тениска в светлорозово с надпис - код 1038
  Маица - код 1038
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дълга дамска риза в цвят бордо - код 0239
  Кошула - код 0239 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 4765 - тиркизна
  Фустан - код 4765 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в капучино - код 2014
  Топ - код 2014 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Тренерки - код 3786 - сиво
  Тренерки - код 3786 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Тренерки - код 0446 - црна
  Тренерки - код 0446 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Бански комплект в две части с връзки в синьо лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 9 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в сиво - код 1407
  Комплет - код 1407 - 4 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71