Код 1

Нема на залиха
SKU
9806
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4671 - црвена
  Фустан - код 4671 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 12050 - бела
  Блуза - код 12050 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамско боди в тъмносиньо - код 6626
  Боди - код 6626
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0956 - капучино
  Фустан - код 0956 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска къса пола с висока талия в черно - код 4906
  Сукња - код 4906 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дълъг дамски елек грейка с цип в тъмносиньо - код 3211
  Елек - код 3211 - сина
  Special Price MKD 2.232,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 7. Ефектна дамска тениска в цвят горчица - код 0599
  Маица - код 0599 - 6 - окер
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Дамски свободен пуловер с паднало рамо в цвят пудра - код 3255
  Џемпер - код 3255 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71