Код 1

Нема на залиха
SKU
9872
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къса дамска тениска в бежово - код 8377
  Маица - код 8377 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Туника - код 3121 - црвена
  Туника - код 3121 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 6342 - капучино
  Блуза - код 6342 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Къс дамски топ потник в цвят мента - код 2723
  Топ - код 2723 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фустан - код 6999 - пудра
  Фустан - код 6999 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Къси дънкови панталонки в сиво - код 4544 - лице
  Кратки панталони - код 4544 - 1 - сиво
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Тениска с атрактивен принт в цвят мента - код 11998
  Маица - код 11998 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамски гащеризон по тялото в бежово - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в синьо - код 4539
  Кардиган - код 4539 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71