Код 10

Нема на залиха
SKU
10429
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3701 - бело
  Маица - код 3701 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 10300 - црвена
  Фустан - код 10300 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Атрактивна елегантна вталена дамска блуза с голо рамо в черно - код 5343
  Блуза - код 5343 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Комплет - код 11988
  Комплет - код 11988
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Сако - код 2461 - кремова
  Сако - код 2461 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Код 2592 - 3 - црвена
  Код 2592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 4920 - кремова
  Фустан - код 4920 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тениска в цвят капучино с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - 5 - капучино
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71