Код 10

Нема на залиха
SKU
4711
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6970 - борда
  Фустан - код 6970 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 3865 - небесно сина
  Фустан - код 3865 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Кардиган - код 2894 - црна
  Кардиган - код 2894 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамска свободна жилетка с качулка в зелено - код 9066
  Кардиган - код 9066
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2960 - бело
  Фустан - код 2960 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 1945 - цветна
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Маица - код 6596 - бело
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 0643 - 4 - светло сина
  Блуза - код 0643 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Дамски къс топ бюстие рипс в оранжево - код 9874
  Топ - код 9874
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71