Код 101

Нема на залиха
SKU
39776
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 1396 - кремова
  Топ - код 1396 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71
 2. Дамско боди в цвят праскова - код 2918
  Боди - код 2918 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 1560 - розова
  Маица - код 1560 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Атрактивно дамско боди в цвят капучино - код 1279
  Боди - код 1279 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Атрактивен дамски топ потник с цип в бежово - код 12890
  Топ - код 12890 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Фустан - код 4765 - кремова
  Фустан - код 4765 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Џемпер - код 0283 - тиркизна
  Џемпер - код 0283 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 2987 - црна
  Топ - код 2987 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамски пуловер с голи рамене в цвят горчица - код 3165
  Џемпер - код 3165 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71