Код 101

Нема на залиха
SKU
39777
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска дълга пола в цвят праскова с цепка - код 0849
  Сукња - код 0849 - праска
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Фустан - код 3225 - бела
  Фустан - код 3225 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 6842 - розова
  Фустан - код 6842 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 9968 - жолта
  Фустан - код 9968 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Маица - код 5754 - праска
  Маица - код 5754 - праска
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Свободно дълго дънково яке в синьо - код 1609
  Јакна - код 1609 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в зелено - код 7361
  Кардиган - код 7361
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамско дълго палто в бежово - код 1566
  Палто - код 1566 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Маица - код 33799 - 1 - црна
  Маица - код 33799 - 1 - црна