Код 11

Нема на залиха
SKU
8880
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4672
  Фустан - код 4672
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Топ - код 11888
  Топ - код 11888
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Ефектен къс топ в бяло - код 11924
  Топ - код 11924 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Тениска в бяло с надпис - код 822
  Туника - код 822 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Черна тениска с ефектен принт - код 11760
  Маица - код 11760 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Комбинезон - код 8189 - црвена
  Комбинезон - код 8189 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Свободна спортно-елегантна дамска блуза в цвят бордо - код 4391
  Блуза - код 4391 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Фустан - код 6459 - борда
  Фустан - код 6459 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамско долнище в тъмносиньо - код 2665
  Тренерки-долен дел - код 2665
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71