Код 12 - 1

Нема на залиха
SKU
5347
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ потник с гол гръб в бяло - код 7477
  Топ - код 7477 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6589 - црвена
  Фустан - код 6589 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Топ - код 11758 - бело
  Топ - код 11758 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Бански комплект в две части с висока талия в цвят тюркоаз лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 7 - тиркизна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 5866 - бела
  Фустан - код 5866 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2663 - бело
  Фустан - код 2663 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Боди - код 4637 - црна
  Боди - код 4637 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Фустан - код 4159 - црна
  Фустан - код 4159 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71