Код 12 - 4

Нема на залиха
SKU
5350
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3497 - борда
  Фустан - код 3497 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4933 - кремова
  Фустан - код 4933 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Дамски спортен сет тениска и клин в черно - код 9954
  Комплет - код 9954 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски свободен пуловер в светлосиньо - код 4180
  Џемпер - код 4180
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамско свободно късо палто в кафяво - код 4984
  Палто - код 4984
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Топ - код 9956
  Топ - код 9956
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фармерки - код 1034-60 - сина
  Фармерки - код 1034-60 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 1370 - 1 - црна
  Фустан - код 1370 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 3698 - темно сина
  Фустан - код 3698 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71