Код 12

Нема на залиха
SKU
5346
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 603 - виолетова
  Фустан - код 603 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Ефирен къс гащеризон с колан в светлосиньо - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамски суитшърт с щампа пайети в сиво - код 4415
  Дуксер - код 4415 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 7783 - црна
  Фустан - код 7783 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 11961 - црна
  Маица - код 11961 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Топ - код 2245
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 6970 - зелена
  Фустан - код 6970 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 0363 - небесно сина
  Фустан - код 0363 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71