Код 12

Нема на залиха
SKU
9732
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6954
  Фустан - код 6954
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 8871 - циклама
  Фустан - код 8871 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Къс дамски топ потник в меднокафяво - код 2723
  Топ - код 2723
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Дамска блуза в бежово с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 2 - кремова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 8840 - зелена
  Фустан - код 8840 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Спортски комплет - код 7953 - сиво
  Спортски комплет - код 7953 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Атрактивен бански в две части шарени - код 8888 - 5
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71