Код 123 - 1

Нема на залиха
SKU
9281
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бежово - код 12049 - лице
  Блуза - код 12049 - 3 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамски комплект къс топ и пола в бежово - код 11626
  Комплет - код 11626
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6135
  Фустан - код 6135
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 11893
  Фустан - код 11893
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Ефектна асиметрична дълга дамска туника в черно - код 4705
  Туника - код 4705 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 1637 - црна
  Блуза - код 1637 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Къс дамски елек грейка в цвят пудра - код 5763
  Елек - код 5763
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 12811
  Топ - код 12811 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71