Код 123

Нема на залиха
SKU
9280
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в бордо - код 2030
  Боди - код 2030 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Маица - код 36755 - светло сина
  Маица - код 36755 - светло сина
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Дамско елегантно палто с копче в цвят капучино - код 4704
  Палто - код 4704 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамска къса свободна жилетка с копчета в черно - код 3489
  Кардиган - код 3489 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски бански в две части в цвят тюркоаз - код 2561
  Купачи - код 2561 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 6460 - виолетова
  Фустан - код 6460 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 2739 - розова
  Фустан - код 2739 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дълго елегантно дамско палто в бяло - код 6452
  Палто - код 6452 - бела
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11901
  Маица - код 11901 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 4825 - 1 - шарено
  Фустан - код 4825 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71