Код 14

Нема на залиха
SKU
10431
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 8596 - ментол
  Фустан - код 8596 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамска тениска в светлосиньо с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 12062 - сиво
  Блуза - код 12062 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамско късо спортно яке с цип в синьо - код 4077
  Јакна - код 4077 - небесно сина
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 7. Фустан - код 7027 - ментол
  Фустан - код 7027 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Блуза - код 1682
  Блуза - код 1682
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Изчистена тениска в черно - код 11953
  Маица - код 11953 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71