Код 14

Нема на залиха
SKU
4713
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0525
  Фустан - код 0525
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 11890
  Фустан - код 11890
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 5360 - црна
  Маица - код 5360 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 10088 - бела
  Фустан - код 10088 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Къс топ с връзки в бежово - код 1284
  Топ - код 1284
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Атрактивен дамски топ къс потник с гол гръб в бяло - код 11934
  Топ - код 11934 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 5142 - зелена
  Фустан - код 5142 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 4250 - шарена
  Фустан - код 4250 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Дамски бански с връзки в две части в розово - код 9512
  Купачи - код 9512 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71