Код 143

Нема на залиха
SKU
41370
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 0107 - ментол
  Кардиган - код 0107 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1433 - шарена
  Фустан - код 1433 - шарена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Дамска свободна блуза с паднало рамо от плетиво в цвят мента - код 4588
  Блуза - код 4588 - ментол
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в бяло - код 3299
  Блуза - код 3299 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамска тениска в бежово райе - код 7572
  Маица - код 7572 - 1
  Најниско MKD 434,71
 7. Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 8097 - шарена
  Фустан - код 8097 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 4555
  Тренерки - код 4555
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71