Код 143

Нема на залиха
SKU
41371
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 0432 - шарена
  Џемпер - код 0432 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3341
  Блуза - код 3341 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 11974 - розова
  Комплет - код 11974 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 0817 - виолетова
  Фустан - код 0817 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Спортски комплет - код 6478 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 6478 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 7. Фустан - код 8979
  Фустан - код 8979
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 1430 - небесно сина
  Фустан - код 1430 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4216 - црна
  Блуза - код 4216 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в тъмнозелено - код 1057
  Комплет - код 1057
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71