Код 144

Нема на залиха
SKU
40998
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска дълга плетена жилетка в черно - код 0419
  Кардиган - код 0419 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в бяло - код 7361
  Кардиган - код 7361 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в светлосиньо - код 1651
  Топ - код 1651
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Елегантно дълго дамско сако в червено - код 4566
  Сако - код 4566 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Спортен дамски сет долнище и горнище с качулка в сиво - код 2941
  Комплет - код 2941 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 9968 - ментол
  Фустан - код 9968 - ментол
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Фустан - код 4408
  Фустан - код 4408
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Кратки панталони - код 6614 - 6 - циклама
  Кратки панталони - код 6614 - 6 - циклама
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71