Код 15

Нема на залиха
SKU
8882
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 0833 - кремова
  Комплет - код 0833 - кремова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Къс дамски елек в масленозелено - код 1618
  Елек - код 1618 - 3
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 4352 - циклама
  Маица - код 4352 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 2760 - 3
  Топ - код 2760 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Маица - код 3024 - бело
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в черно - код 2679
  Дуксер - код 2679 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в черно - код 229
  Топ - код 229 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Спортно - елегантен панталон в черно - код 8585
  Панталони - код 8585 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комплет - код 5923 - црвена
  Комплет - код 5923 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски топ рипс в черно с цип - код 2630
  Топ - код 2630 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71