Код 17

Нема на залиха
SKU
8884
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2324 - бело
  Маица - код 2324 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Спортно долнище в два цвята - код 3155 - 3
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Маица - код 4361 - бело
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Бански комплект в две части с връзки в синьо лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 9 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Ефектни накъсани дънки с висока талия в светлосиньо - код 46755
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Дамска дълга плетена жилетка в бежово - код 0419
  Кардиган - код 0419 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Тренерки - код 4555
  Тренерки - код 4555
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Најниско MKD 521,71