Код 19 - 3

Нема на залиха
SKU
1370
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 119 - шарена
  Фустан - код 119 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в зелено - код 0157
  Блуза - код 0157 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски къс топ бюстие рипс в капучино - код 11942
  Топ - код 11942 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Блуза - код 5165 - црвена
  Блуза - код 5165 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 0256 - 1 - корали
  Фустан - код 0256 - 1 - корали
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Комбинезон - код 5775 - пудра
  Комбинезон - код 5775 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамска изчистена блуза с надпис в черно - код 3166
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Къс топ с връзки в червено - код 1284
  Топ - код 1284 - црвена
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Атрактивен дамски топ бюстие в бяло - код 7151
  Топ - код 7151 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Ефектна къса дамска тениска с ресни в черно - код 14711
  Маица - код 14711 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71