Код 19

Нема на залиха
SKU
1367
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски модерен спортен екип късо горнище с цип и долнище с висока талия рипс в цвят пудра - код 7895
  Тренерки - код 7895 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 3859 - цветна
  Фустан - код 3859 - цветна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълго зимно дамско яке с цип и копчета в цвят корал с пух на качулката - код 9397
  Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 4. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 0796
  Фустан - код 0796
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 6123 - шарена
  Фустан - код 6123 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 7. Фустан - код 6448 - шарена
  Фустан - код 6448 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Маица - код 4249 - црна
  Маица - код 4249 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Кошула - код 1740 - темно сина
  Кошула - код 1740 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71