Код 19

Нема на залиха
SKU
37470
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Спортен дамски комплект долнище и горнище с качулка в черно - код 12033 - лице
  Спортски комплет - код 12033 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамски бански костюм в две части рипс в светлолилаво - код 4964
  Купачи - код 4964 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Тениска в цвят пудра с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - 4 - пудра
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 4078 - кафеава
  Маица - код 4078 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 0438 - црвена
  Фустан - код 0438 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4640 - бела
  Блуза - код 4640 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в черно
  Блуза - код 2379 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71