Код 2

Нема на залиха
SKU
10049
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4807 - циклама
  Фустан - код 4807 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Атрактивна дълга дамска жилетка с едра плетка в бяло - код 4811
  Кардиган - код 4811 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивен къс топ потник в светлолилаво рипс - код 8804
  Маица - код 8804
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Тренерки - код 1354 - бела
  Тренерки - код 1354 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Панталони - код 1904 - борда
  Панталони - код 1904 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски комплект блуза и панталон в тъмносиньо - код 8887
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 8. Фустан - код 43600 - 1 - шарено
  Фустан - код 43600 - 1 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Сако - код 2900 - небесно сина
  Сако - код 2900 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71