Код 2

Нема на залиха
SKU
10131
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантно вталено дамско палто в черно - код 3908
  Палто - код 3908 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Код 2524
  Код 2524
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Топ потник с презрамки в бяло - код 7774
  Топ - код 7774 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска тениска в светлосиньо с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Елегантен дамски топ потник в бяло - код 6477
  Топ - код 6477 - 1 - бела
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Боди - код 1285 - бело
  Боди - код 1285 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски бански костюм с две части с връзки в бяло - код 9083
  Купачи - код 9083 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Маица - код 0511 - бело
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71