Код 2

Нема на залиха
SKU
10179
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Панталони - код 9406 - праска
  Панталони - код 9406 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Свободна дамска риза в меднокафяво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 1
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Късо дамско палто с колан в черно - код 0121
  Палто - код 0121 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в светлосиньо - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в синьо - код 2730
  Комплет - код 2730 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3166
  Блуза - код 3166 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Атрактивен дамски сет блуза с дълъг ръкав и спортна пола в масленозелено - код 0759
  Комплет - код 0759
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Палто - код 5877 - сиво
  Палто - код 5877 - сиво
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Елегантен дамски комплект сако с копчета и панталон в оранжево - код 4090
  Комплет - код 4090 - портокалова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71