Код 2

Нема на залиха
SKU
12067
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2419 - бело
  Фустан - код 2419 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Ефектен дамски потник топ в черно - код 11882
  Топ - код 11882 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 1687 - сиво
  Фустан - код 1687 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Секси дамски гащеризон в цвят капучино - код 1665
  Комбинезон - код 1665 - 1 - капучино
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Маица - код 3204 - 2 - бело
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Тренерки - код 2973 - циклама
  Тренерки - код 2973 - циклама
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Дамски топ потник рипс в черно - код 11964
  Топ - код 11964 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 9103 - црна
  Фустан - код 9103 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2827 - шарено
  Фустан - код 2827 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Топ - код 11927 - праска
  Топ - код 11927 - праска
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71