Код 2

Нема на залиха
SKU
2512
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 0323 - шарена
  Кошула - код 0323 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в светлозелено - код 2679
  Дуксер - код 2679
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски бански в две части с висока талия в светлосиньо рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Топ - код 11723 - бело
  Топ - код 11723 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 1679 - 2 - розова
  Фустан - код 1679 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 2686 - циклама
  Фустан - код 2686 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 0988 - капучино
  Фустан - код 0988 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 6522 - зелена
  Фустан - код 6522 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71