Код 2

Нема на залиха
SKU
2962
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фармерки - код 2659
  Фармерки - код 2659
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6969 - праска
  Фустан - код 6969 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4673
  Фустан - код 4673
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Къса елегантна дамска тениска в черно - код 0594
  Маица - код 0594 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 6. Комплет - код 0335 - црна
  Комплет - код 0335 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски спортен комплект в розово - код 555 - лице
  Комплет - код 555 - 5 - розова
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Дамски гащеризон по тялото в светлосиньо - код 6527
  Комбинезон - код 6527
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71