Код 2

Нема на залиха
SKU
2980
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2358 - црна
  Фустан - код 2358 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 4081 - небесно сина
  Фустан - код 4081 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 3786 - розова
  Тренерки - код 3786 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Тренерки-долен дел - код 7707 - 5 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 7707 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 2923 - 1 - бело
  Маица - код 2923 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Маица - код 11711 - црна
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Ежедневен сет блуза и къси панталонки в тъмносиньо - код 2234
  Комплет - код 2234 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71