Код 2

Нема на залиха
SKU
8278
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къси вталени панталонки в черно рипс - код 10155
  Кратки панталони - код 10155 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в черно - код 2576
  Топ - код 2576 - 3 - црна
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 4515 - црвена
  Маица - код 4515 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 1748 - црвена
  Фустан - код 1748 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски асиметричен дълъг елек грейка и висока яка в черно - код 0422
  Елек - код 0422 - црна
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Фустан - код 5142
  Фустан - код 5142
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тренерки - код 3786 - кафеава
  Тренерки - код 3786 - кафеава
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 1748 - сиво
  Фустан - код 1748 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 4656
  Топ - код 4656 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71