Код 2

Нема на залиха
SKU
8284
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2262 - бело
  Маица - код 2262 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 9368 - капучино
  Фустан - код 9368 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дамски дънки скъсани с висока талия в синьо - код 4505
  Фармерки - код 4505 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 11993 - пудра
  Фустан - код 11993 - пудра
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 2504 - небесно сина
  Фустан - код 2504 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 11985 - црна
  Фустан - код 11985 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 3581 - бела
  Маица - код 3581 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Топ - код 2760 - 3
  Топ - код 2760 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фустан - код 5290
  Фустан - код 5290
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71