Код 2

Нема на залиха
SKU
8290
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 12644 - розова
  Фустан - код 12644 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Ежедневен сет тениска и къси панталонки в сиво - код 333
  Комплет - код 333 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 6460 - бело
  Фустан - код 6460 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5142
  Фустан - код 5142
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2666
  Фустан - код 2666
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 0836
  Фустан - код 0836
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамски бански в две части с връзки в цвят бордо - код 9512
  Купачи - код 9512 - 6 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Изчистена дамска тениска в жълто - код 7525
  Маица - код 7525 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комплет - код 4395 - 3 - кремова
  Комплет - код 4395 - 3 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71