Код 2

Нема на залиха
SKU
8871
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект тениска и къси панталонки в черно - код 11894
  Комплет - код 11894 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11937 - кремова
  Фустан - код 11937 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Суитшърт дълъг с качулка в сиво - код 7168
  Дуксер - код 7168 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1358 - капучино
  Фустан - код 1358 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Дълго дамско палто с колан в светлолилаво - код 0960
  Палто - код 0960
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 8. Маица - код 2170 - црна
  Маица - код 2170 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Комплет - код 6604 - 3 - шарена
  Комплет - код 6604 - 3 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Дълга дамска пола в светлорозово - код 2667
  Сукња - код 2667
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71