Код 2

Нема на залиха
SKU
9698
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1356 - капучино
  Фустан - код 1356 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 2738 - шарена
  Фустан - код 2738 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0351
  Фустан - код 0351
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Ефектно скъсано свободно дънково яке в синьо - код 4759
  Јакна - код 4759 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Дамски ежедневен спортен комплект сет в бежово - код 9995
  Комплет - код 9995 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 5866 - кремова
  Фустан - код 5866 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 9328 - бело
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Комплет - код 11988 - бело
  Комплет - код 11988 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71