Код 2

Нема на залиха
SKU
9722
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2686 - бело
  Фустан - код 2686 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Елегантна дамска блуза в цвят пудра с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Къса дамска тениска в черно - код 12677
  Маица - код 12677 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в зелено
  Блуза - код 2379 - 2
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Атрактивен дамски топ в светлорозово - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дълга плетена дамска жилетка с качулка в цвят горчица - код 4703
  Кардиган - код 4703 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 0889 - зелена
  Фустан - код 0889 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71