Код 2

Нема на залиха
SKU
9738
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 6762 - црвена
  Топ - код 6762 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Изчистен дамски топ рипс в тъмнокафяво - код 4656
  Топ - код 4656
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 11970 - црна
  Маица - код 11970 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Дамска тениска рипс в светлосиньо с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Спортски комплет - код 1574 - розова
  Спортски комплет - код 1574 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Елегантен дамски сет от две части топ с паднали рамене и дълга пола в черно - код 2800
  Комплет - код 2800 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски бански костюм с връзки в две части в червено - код 9051
  Купачи - код 9051 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Панталони - код 4895
  Панталони - код 4895
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Боди - код 2062 - црна
  Боди - код 2062 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Фустан - код 2594 - 4
  Фустан - код 2594 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71