Код 2

Нема на залиха
SKU
9795
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2990 - бела
  Маица - код 2990 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 11993 - небесно сина
  Фустан - код 11993 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Елегантно дамско палто в цвят бордо - код 1345
  Палто - код 1345 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамско зимно пухено палто с копчета в черно - код 4664
  Палто - код 4664 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Фустан - код 8391 - црна
  Фустан - код 8391 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комбинезон - код 6523 - праска
  Комбинезон - код 6523 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска изчистена блуза в тъмнолилаво - код 4450
  Блуза - код 4450 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 0891 - кремова
  Фустан - код 0891 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 4765 - борда
  Фустан - код 4765 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71