Код 2

Нема на залиха
SKU
9801
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски асиметричен дълъг елек грейка и висока яка в синьо - код 0422
  Елек - код 0422 - небесно сина
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4551
  Фармерки - код 4551 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3333
  Маица - код 3333 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 4871 - црна
  Комплет - код 4871 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Комбинезон - код 6523
  Комбинезон - код 6523
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 2161 - бело
  Маица - код 2161 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Маица - код 4078 - кафеава
  Маица - код 4078 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Комплет - код 9995
  Комплет - код 9995
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 4950 - бело
  Фустан - код 4950 - бело
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71