Код 2

Нема на залиха
SKU
9807
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2504 - циклама
  Фустан - код 2504 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 12034 - сиво
  Тренерки - код 12034 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Палто - код 4679
  Палто - код 4679
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Комплет - код 11988 - циклама
  Комплет - код 11988 - циклама
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Топ - код 2967 - жолта
  Топ - код 2967 - жолта
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 6. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в черно - код 229
  Топ - код 229 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Спортен дамски екип долнище и блуза с дълъг ръкав и голо рамо в черно - код 2942 - лице
  Тренерки - код 2942 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 2734 - сина
  Фустан - код 2734 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Дамско свободно късо палто в черно - код 4984
  Палто - код 4984 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71