Код 2

Нема на залиха
SKU
9909
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11805 - црна
  Фустан - код 11805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8596
  Фустан - код 8596
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки бяло - код 11989
  Топ - код 11989 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Топ - код 2245
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Топ - код 11772 - црна
  Топ - код 11772 - црна
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Комплет - код 5673 - кремова
  Комплет - код 5673 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в цвят тюркоаз - код 4702
  Кардиган - код 4702 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71