Код 23

Нема на залиха
SKU
10436
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска блуза от плетиво с голо рамо в розово - код 4701
  Блуза - код 4701 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Палто - код 4679
  Палто - код 4679
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Изчистен дамски топ в розово - код 0932
  Топ - код 0932 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 2127 - розова
  Фустан - код 2127 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 9995
  Комплет - код 9995
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Свободна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 2927
  Фустан - код 2927
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Маица - код 4363 - бело
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Маица - код 11711 - црна
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамски дънки с кръпки в синьо - код 3622
  Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71