Код 245

Нема на залиха
SKU
41055
MKD 434,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9949 - пудра
  Фустан - код 9949 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в черно - код 3171
  Комплет - код 3171 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 538 - циклама
  Фустан - код 538 - циклама
  Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
 6. Дамско свободно палто с копчета в сиво - код 4070
  Палто - код 4070 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Ефектен дамски топ в червено - код 1749
  Топ - код 1749 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 7027 - ментол
  Фустан - код 7027 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Комплет - код 11854 - бело
  Комплет - код 11854 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в светлосиньо - код 3171
  Комплет - код 3171
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71