Код 245

Нема на залиха
SKU
41057
MKD 434,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71
 2. Комбинезон - код 5218 - шарена
  Комбинезон - код 5218 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Атрактивен къс дамски гащеризон в черно - код 2613
  Комбинезон - код 2613 -1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Блуза - код 11490 - бела
  Блуза - код 11490 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 2910 - црна
  Маица - код 2910 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Кошула - код 0158 - 1 - бело
  Кошула - код 0158 - 1 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Дамски бански костюм с висока талия в оранжево - код 5003
  Купачи - код 5003 - 3 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 1843 - црна
  Фустан - код 1843 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Џемпер - код 1620 - ментол
  Џемпер - код 1620 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71