Код 261

Нема на залиха
SKU
38917
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ бюстие в оранжево - код 11976
  Топ - код 11976
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 4539
  Кардиган - код 4539
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Дамски сет с атрактивен десен - код 2429 - 1
  Дамски сет с атрактивен десен - код 2429 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 8497 - шарена
  Фустан - код 8497 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 2663
  Фустан - код 2663
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Маица - код 2273 - бело
  Маица - код 2273 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 3350 - црвена
  Маица - код 3350 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 2378 - пудра
  Фустан - код 2378 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71