Код 270

Нема на залиха
SKU
41110
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски суитшърт с щампа пайети в сиво - код 4415
  Дуксер - код 4415 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фустан - код 4672 - кремова
  Фустан - код 4672 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 1534 - сиво
  Фустан - код 1534 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски дънки еластични с висока талия в синьо с накъсан ефект - код 4362
  Фармерки - код 4362 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71
 9. Дамски елек в бяло - код 2519
  Елек - код 2519 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Къс дамски топ потник в черно - код 2910
  Топ - код 2910 - 2 - црна
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71