Код 28 - 3

Нема на залиха
SKU
2819
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ рипс в розово - код 0963
  Топ - код 0963 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Маица - код 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 1436 - 1 - бело
  Маица - код 1436 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамски елек грейка с две лица в синьо - код 2531
  Елек - код 2531 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дълъг дамски елек грейка с качулка в жълто - код 4138
  Елек - код 4138 - жолта
  Special Price MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 8. Фустан - код 5371 - кремова
  Фустан - код 5371 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 3497 - окер
  Фустан - код 3497 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71