Код 28 - 3

Нема на залиха
SKU
2855
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в бежово - код 1300
  Маица - код 1300 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Блуза - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 3210 - 1 - бело
  Блуза - код 3210 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Ефектни вталени дънки в черно - код 4675
  Фармерки - код 4675 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 300 - розова
  Блуза - код 300 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 0581 - небесно сина
  Фустан - код 0581 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Къса пола с атрактивен десен и прехлупване - код 8571 - 12
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 4097 - 1 - црна
  Маица - код 4097 - 1 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 8141
  Фустан - код 8141
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Къс дамски топ рипс в бежово - код 1273
  Топ - код 1273
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71