Код 28 - 4

Нема на залиха
SKU
2856
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 7027 - небесно сина
  Фустан - код 7027 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Къса дамска тениска с паднали рамене в светлосиньо - код 10011
  Маица - код 10011
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Комплет - код 0335 - црна
  Комплет - код 0335 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Плажно парео с ефектен десен в розово - 4970 - 2
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамска тениска плетиво - код 7634 - 3
  Маица - код 7634 - 3 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Ефектна дълга плетена дамска жилетка с копчета в цвят циклама - код 8411
  Кардиган - код 8411 - циклама
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 11975
  Топ - код 11975
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71